لینک دانلود(پرسشنامه مقیاس کنار آمدن با خود)

پرسشنامه مقیاس کنار آمدن با خود|لینک دانلود|اُ کیو|41018828|پرسشنامه مقیاس کنار آمدن با خود, مقیاس کنار آمدن با خود
در حال حاظر شما فایل با عنوان پرسشنامه مقیاس کنار آمدن با خود را دنبال می کنید .

این پرسشنامه جهت بررسی مقیاس کنار آمدن با خود به کار میروید و دارای ۳۱ سوال می باشد.

روش نمره گذاری و تفسیر

در جدول زیر، دور پاسخی که به هر سوال داده اید، دایره بکشید:

سوالIIIIIIسوالIIIIII
۱cba۳۲bac
۲abc۳۳abc
۳bca۳۴acb
۴acb۳۵bac
۵acb۳۶acb
۶bac۳۷cab
۷bca۳۸acb
۸bac۳۹acb
۹bca۴۰cab
۱۰abc۴۱cba
۱۱abc۴۲bca
۱۲bac۴۳acb
۱۳bca۴۴cba
۱۴cab۴۵bca
۱۵abc۴۶cba
۱۶acb۴۷acb
۱۷abc۴۸cba
۱۸cba۴۹bca
۱۹abc۵۰bca
۲۰bca۵۱bac
۲۱bac۵۲abc
۲۲cba۵۳bca
۲۳bca۵۴bca
۲۴cab۵۵cba
۲۵cba۵۶bca
۲۶acb۵۷abc
۲۷bca۵۸acb
۲۸bca۵۹cba
۲۹bca۶۰cba
۳۰acbجمع کل ……………………………………..
۳۱abc

هر ستون درجان مختلف توافق را نشان می دهد:

ستون سمت راست (I)، نکاتی را نشان می دهد که نسبت به آنها هشیار هستید و با خودتان تفاهم دارید.

ستون وسط (II)، زمینه هایی را نشان می دهد که در آنها، کنار آمدن با خود، کم رنگ، دشوار و اما ممکن است.

ستون سمت چپ (III)، عدم توافقهای کم و بیش اساسی، بین انچه می خواهید باشید و آنچه واقعا هستید نشان می دهد.

به همین ترتیب، از آگاهی کلی خود یک امتحان کوچک به عمل آورید، بعد پاسخهای خود را با پاسخ های جدول مطالبقت دهید تا در یکی از چهار تمایل اصلی زیر قرار بگیرید:

بیشترین انتخاب ها در ستون سمت راست. به نظر می رسد که شما، نه تنها از نظر آگاهی بلکه از نظر ناآگاهی نیز با خود توافق دارید. در مورد شما، کمتر فراموشی های غیر قابل تبیین، رویاهای عجیب و سمج، وسواسهای کوچک، تاسف بر گذشته، آرزو و ناشکیبایی نسبت به آینده، چه در زندگی شغلی و چه در احساسات، وجود دارد. بین تمایلات شما و تحقق آنها ارتباط خوبی وجود دارد.

بیشترین انتخاب ها در ستون وسط. اگرچه توافقتان با خودتان کامل نیست، در حد وسط قرار دارید. منظور این است که تعارض های موجود بین تمایلات شما و واقعیت، منطقی و بهنجار است. اما، احتمال دارد که آنها ناخودآگاهی را پوشش دهند که تحریک می شود، و شخصیتی را شامل شوند که قدرت آن کمی نقص دارد. بدون تردید، توافق با خودتان بهتر خواهد بود، به شرط اینکه برخی مسادل را عمیق تر بررسی کنید و بپذیرید که با دشواری های نشان داده شده درگیر هستید..

بیشترین انتخابها در ستون سمت چپ. مسلما، شما در کار و خانواده، یک فرد ناراضی هستید، و با من عمیق خود تضاد دارید. به نظر می رسد که معنای زندگی شما مختل شده است. نارضایتی شما با هجوم تخیلات، احساسات، افکار، که از لایه های عمیق روان شما نشات می گیرد، خودنمایی می کند. احتمالا این پرسشنامه کمک می کند تا فاصله موجود بین آنچه می خواهید باشید و آنچه را که در حال حاضر هستید درک کنید.

همه ستون ها متعادل. توافق با خودتان، از نظر آماری، متوسط است، درست مثل زمانی که که بیشترین انتخابها در ستون وسط قرار دارد. اما، متعادل کردن این توافق دشوار است. زمینه هایی وجود دارد که در آنها از تمایلات واقعی خود آگاهی دارید و با آنها به توافق می رسید، در عوض، زمینه های دیگری وجود دارد که عمیقا از آنها ناراضی هستید.

روایی و پایایی: دارد

منبع : دارد


مطالب دیگر:
📝تحقیق تعلیم و تربیت (با توجه به متون گذشته و توجه به سیره بزرگان تعلیم و تربیت)📝تحقیق درباره حافظه📝تحقیق اضطراب تعمیم یافته📝تحقیق رضایت شغلی در شاغلین بخش فرهنگ📝تحقیق خودشناسی📝تحقیق بررسی شیوع كودك آزاری در وابستگان به مواد افیونی مراجعه كننده به مراكز ترك📝تحقیق خلاقیت در كودكان (بررسی نیازها و خصوصیات كودكان 4 تا 6 ساله)📝تحقیق نقش روان شناسی در ادبیات (معاصر)📝تحقیق نقش زنان در فعالیت های اجتماعی و اقتصادی در جامعه📝تحقیق بررسی و ارزیابی برنامه آموزش زبان انگلیسی در سطح دانشگاه📝تحقیق بهداشت روان و مهارت های مقابله با افسردگی، اضطراب📝تحقیق بررسی انسان شناختی خانواده و میزان تاثیر محیط زندگی بر آن (مطالعه موردی صادقیه تهران)📝تحقیق علل و پیامدهای بیكاری جوانان در زمینه های فرهنگی و اجتماعی📝تحقیق آیین كار اصول مكان‌یابی و طراحی مهد كودك (برای گروه‌های سنی 3 ماهه تا 5 ساله)📝تحقیق هوش هیجانی📝تحقیق نظرات و مقالات مختلف پیرامون ازدواج خویشاوندی📝تحقیق جایگاه دموكراسی در ایران📝تحقیق هنجارها و ناهنجاری های موجود در جامعه و نقش آن بر زندگی جوانان📝تحقیق مقایسه خلق و خوی کودکان نوپا در شیرخوارگاه‌ های مراکز بهزیستی با همسالان در شرایط عادی📝تحقیق بررسی تاثیرات مشاوره گروهی والدین به شیوه شناختی رفتاری دركاهش اضطراب كودكان