لینک دانلود(پرسشنامه استاندارد آمادگی به اعتیاد اهواز (زرگر و همکاران))

پرسشنامه استاندارد آمادگی به اعتیاد اهواز (زرگر و همکاران)|لینک دانلود|اُ کیو|41018815|پرسشنامه استاندارد آمادگی به اعتیاد اهواز (زرگر و همکاران), استاندارد آمادگی به اعتیاد اهواز (زرگر و همکاران)
در حال حاظر شما فایل با عنوان پرسشنامه استاندارد آمادگی به اعتیاد اهواز (زرگر و همکاران) را دنبال می کنید .
دانلود ، در قالب word و در3 صفحه به همراه راهنمای نحوه نمره گذاری، روایی و پایایی و منبع مورد استفاده…
توضیح :
مقیاس آمادگی به اعتیاد توسط وید و بوچر (۱۹۹۲) ساخته شد و تلاش هایی در جهت تعیین روایی آن در کشور ایران صورت گرفته است. این پرسشنامه، مقیاس ایرانی آمادگی به اعتیاد است که با توجه به شرایط روانی – اجتماعی جامعه ایرانی توسط زرگر (۱۳۸۵)، ساخته شد (به نقل از زرگر، نجاریان و نعامی، ۱۳۸۷). این پرسشنامه از دو عامل تشکیل شده و دارای ۳۶ ماده به اضافه ۵ ماده دروغ سنج می باشد.

ویژگی پرسشنامه (بطور خلاصه) :

تعداد گویه ها : ۴۱

تعداد مولفه : ۲ مولفه (آمادگی فعال و آمادگی منفعل)

روایی و پایایی : دارد

نحوه نمره گذاری : دارد

منبع : دارد

نوع فایل : word و قابل ویرایش

تعداد صفحات : 3


مطالب دیگر:
📜پرسشنامه خود پندارۀ راجرز📜برآورد توابع هزینه تسهیلات عقود اسلامی با تاكید بر عقد قرض الحسنه📜20 روش برای كاهش استرس در زندگی روزانه📜روان سالم📜شیوه های فرزندپروری📜99 گونه از قرص های روان گردان اکستاسی -📜ابتذال فراگیر📜اثرات آرامش‌بخش موسیقی📜اثرات كتابخوانی📜پرسشنامه استاندارد خودکارآمدی دانش اموز جینک و مورگان(۱۹۹۹)📜اجاره انسان📜پرسشنامه استاندارد سبکهای مدیریت تعارض رابینز📜اجتماع و محیط📜اجتماعی شدن از طریق ورزش📜پرسشنامه استاندارد سلامت سازمانی📜اجتماعی و فرهنگی📜احترام به پدر و مادر 2📜پرسشنامه استاندارد سهل انگاری اجتماعی – دکتر مجید صفاری نیا📜اختلالات بلعیدن طرح روشی برای ارزیابی پزشكی قانونی📜اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان